Witamy na stronie ZS-P w Lipiu
PDF Drukuj Email

Linia ozdobna (1)

17 stycznia 2019r. (czwartek) o godz. 17.00

odbędzie się spotkanie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy.

Linia ozdobna (1)

 
Bezpieczeństwo w czasie zimy – prelekcja PSP PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 stycznia 2019 20:56

pierwsza strona kalendarza 20198 stycznia 2019r. przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku st. kpt. mgr Rafał Kostarczyk i mł. kpt. inż. Janusz Knopik, przeprowadzili prelekcję na temat „Bezpieczeństwo związane z pożarami i czadem”, „Bezpieczny wypoczynek zimą”. Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu, mieli możliwość dowiedzieć się, jak ważne jest zapobieganie pożarom, zaczadzeniom a także jak bezpiecznie spędzać czas wolny zimą. Dla uczniów zainteresowanych funkcjonowaniem służb pożarniczych możliwe jest wzięcie udziału w konkursach do których zachęcali zaproszeni goście z PSP. Szczegóły na stronie Komendy Głównej PSP www.straz.gov.pl

Przedstawiciele PSP z Kłobucku przekazali na ręce Pani Wicedyrektor mgr Alicji Radek kalendarze i informacje o konkursach.

Anna Osiewacz

galeria

 
„Dwa jeden dla nieba” Drukuj Email
niedziela, 13 stycznia 2019 18:47

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i choć na chwilę zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie gimnazjum ,szkoły podstawowej oraz przedszkola przygotowali pod opieką nauczycieli przedszkola i Pani katechetki- Jasełka Bożonarodzeniowe. Zgodnie z kalendarzem uroczystości szkolnych, 21 grudnia prezentowaliśmy się na forum szkoły, a 4 stycznia powtórzyliśmy występ dla społeczności lokalnej. Przedstawianie rozpoczęło się wystąpieniem pani Dyrektor mgr Olgi Michalak, która zaprosiła do obejrzenia jasełek, wspólnego kolędowania i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Więcej…
 

Linia ozdobna (1)


Szanowni Rodzice,

 


Serdecznie zapraszamy na bożonarodzeniowe jasełka

„Dwa jeden dla nieba”.

Przedstawienie w wykonaniu dzieci z Przedszkola

oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej

odbędzie się 4 stycznia 2019r. o godz. 17.00

w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lipiu.


Nauczyciele i uczniowie ZS-P w Lipiu


Linia ozdobna (1)


 
Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze PDF Drukuj Email
piątek, 28 grudnia 2018 21:05

Sznupek zdjęcie18 grudnia 2018 roku o godzinie 10.00 przedszkolaki i uczniowie klas 1 - 3 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lipiu wzięli udział w akcji edukacyjnej „Ze Sznupkiem bezpieczni w drodze”. 54 dzieci malowało obrazek z wizerunkiem policyjnej maskotki „Sznupka”. Celem akcji było zwiększenie poziomu wiedzy dotyczącej podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci, ocieplenie wizerunku policjanta jako funkcjonariusza publicznego, ustanowienie Rekordu Polski w ilości uczestników biorących udział w akcji. Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwała przedstawicielka Policji z Krzepic dzielnicowa rejonu Gminy Lipie mł. asp. Katarzyna Kasprzak, dyrektor O. Michalak oraz nauczyciele wychowawcy E. Kuc, A. Podgórska, D. Knop, J. Grzyb, i koordynatorzy akcji E. Kukuła i A. Osiewacz.

Więcej…
 
Drukuj Email

132999

 
Wyjazd w ramach Doradztwa Zawodowego PDF Drukuj Email
niedziela, 16 grudnia 2018 23:59

13 grudnia 2018r. uczniowie kl VIII, IIIa i IIIb wzięli udział w ciekawym przedsięwzięciu Tydzień Lokalnych Branż Zawodowych zorganizowanych w Auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, których celem było zapoznanie z zawodami i branżami obecnymi w lokalnej ofercie edukacyjnej oraz na lokalnym rynku. Uczniowie mogli obejrzeć krótkie filmy poszczególnych branż i zawodów, aktywnie uczestniczyć w prezentacji czynności zawodowych przedstawionych przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych, otrzymać informacje o ścieżkach edukacyjnych prowadzących do zawodów, informacje o rynku pracy w branżach i zawodach oraz o szkołach kształcących w zawodach. Uczniowie obejrzeli także pokazy czynności zawodowych na stanowiskach pracy w przedsiębiorstwach i firmach.

            W tym samych dniu nasi uczniowie uczestniczyli także w Dniach Otwartych ZS nr 3 w Kłobucku. Wzięli udział w prezentacji oferty edukacyjnej szkoły, pokazach klasy mundurowej, zwiedzili szkołę oraz uczestniczyli w zajęciach doświadczalnych z przedmiotów przyrodniczych.

Bardzo serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu oraz Uczniom za wspaniałe przygotowanie zajęć, otwartość, życzliwość i pokazanie szkoły takiej jaką jest.

Agata Majdzik

Więcej…
 


Strona 10 z 130
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości