Święty Mikołaj w ZS-P w Lipiu

PDF Drukuj Email
piątek, 15 grudnia 2017 10:40

"6 grudnia - jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

I każde dziecko prezent dostanie. "mik2

 

Chociaż za oknem brak śniegu nastrój świąteczny w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lipiu gościł od samego rana. W środę 6 grudnia uczniowie przebrani w mikołajkowe czapki wprowadzili nas w klimat nadchodzących świąt. Tego dnia tradycyjnie uczniowie wręczyli sobie prezenty i w świątecznych nastrojach czekając na lekcje niespodziewanie usłyszeli charakterystyczny głos „Ho! Ho! Ho!” Dźwięk magicznych dzwonków sprawił dzieciom ogromną radość. O godzinie 10.00 z okazji swoich imienin przybył do nas nie, kto inny, jak sam Święty Mikołaj z workiem pełnym słodkości! Uczniowie klas I – III przywitali Gościa piosenkami i wierszykami, a najmłodsi dzielnie zatańczyli i pięknie zaśpiewali piosenkę o Mikołaju. Pan z długą siwą brodą, w czerwonym płaszczu z radością obdarował wszystkich grzecznych uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły słodkimi prezentami i prosił, aby wszyscy zawsze byli grzeczni, posłuszni rodzicom i pilnie się uczyli przez cały rok. Radości nie było końca. Cieszyli się wszyscy, ci mali i duzi.

 Św. Mikołaj, wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, odwiedził również Panią Wójt, aby złożyć życzenia świąteczne.

 Dziękujemy Św. Mikołajowi za przybycie do naszej szkoły!!!. Pomimo braku białego puchu i tym razem nas nie zawiódł. Serdecznie zapraszamy za rok!

 

Iwona Zdunek – opiekun SU



 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.




  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-



Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)