Wyjazd w ramach Doradztwa Zawodowego

PDF Drukuj Email
niedziela, 16 grudnia 2018 23:59

13 grudnia 2018r. uczniowie kl VIII, IIIa i IIIb wzięli udział w ciekawym przedsięwzięciu Tydzień Lokalnych Branż Zawodowych zorganizowanych w Auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej, których celem było zapoznanie z zawodami i branżami obecnymi w lokalnej ofercie edukacyjnej oraz na lokalnym rynku. Uczniowie mogli obejrzeć krótkie filmy poszczególnych branż i zawodów, aktywnie uczestniczyć w prezentacji czynności zawodowych przedstawionych przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych, otrzymać informacje o ścieżkach edukacyjnych prowadzących do zawodów, informacje o rynku pracy w branżach i zawodach oraz o szkołach kształcących w zawodach. Uczniowie obejrzeli także pokazy czynności zawodowych na stanowiskach pracy w przedsiębiorstwach i firmach.

            W tym samych dniu nasi uczniowie uczestniczyli także w Dniach Otwartych ZS nr 3 w Kłobucku. Wzięli udział w prezentacji oferty edukacyjnej szkoły, pokazach klasy mundurowej, zwiedzili szkołę oraz uczestniczyli w zajęciach doświadczalnych z przedmiotów przyrodniczych.

Bardzo serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu oraz Uczniom za wspaniałe przygotowanie zajęć, otwartość, życzliwość i pokazanie szkoły takiej jaką jest.

Agata Majdzik

galeria

DSC00791

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)