PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Alicja Radek   

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu

w ZS-P w Lipiu

na rok szkolny 2019/2020

 


Szanowni  Rodzice,

 

W związku ze zmianą Zarządzenia Wójta Gminy Lipie, informuję o zmianie terminów postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020 do klasy I Szkoły Podstwowej im. Marszałka Jóżefa Posłudkeigo w Lipiu.

1 kwietnia 2019 roku rozpoczyna się zgłaszanie uczniów do klas pierwszych szkół podstawowych zamieszkałych w obwodzie danej szkoły oraz rekrutacja dla dzieci spoza obwodu, jeśli dana szkoła podstawowa nadal dysponuje wolnymi miejscami.

 

ZASADY PRZYJĘĆ

Dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu, przyjmowane są do szkoły z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA, które można złożyć w sekretariacie szkoły w dniach od 1 kwietnia 2019r. do 12 kwietnia 2019r. w godz. 7:30 – 15:30.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lipiu, podlegają procedurze rekrutacyjnej, jeżeli szkoła posiada wolne miejsca. Rodzice składają pisemny WNIOSEK w sekretariacie szkoły od 6 maja 2019r. do 17 maja 2019r. w godz. 7:30 – 15:30.

Wzór ZGŁOSZENIA i WNIOSKU dostępny jest w sekretariacie ZS-P w Lipiu i na stronie internetowej szkoły.

Zarządzenie Wójta Gminy Lipie w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego dla publicznych przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Lipie w roku szkolnym 2019/2020.

 Dyrektor mgr Olga Michalak

 

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)