Sukces w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2019

PDF Drukuj Email
środa, 12 czerwca 2019 19:11

Po raz 28 przyznano nagrody najzdolniejszym matematykom w ramach Międzynarodowego Konkursu "KANGUR". 12 czerwca 2019r. w auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczniom z regionu częstochowskiego. Uroczystość prowadziła Prezes Częstochowskiego Stowarzyszenia Matematycznego „Kangur” – pani Bożena Ujma. W gronie zwycięzców,znalazł się Piotr Świerzy z kl. VIII, który uzyskał tytuł laureata. Galę uświetniły występy uczniów z klasy V i VII naszej szkoły, którzy przygotowali inscenizację teatralną pt. „Kasztelan Warszycki herbu Abdank”, pod kierunkiem pani Jolanty Cyprych oraz uczniowie kl. IIIa gim., którzy zaśpiewali piosenki "Mamma mia"  i "Volare". Na zakończenie uczniowie, rodzice i nauczyciele obejrzeli pokaz doświadczeń na Wydziale Fizyki.

galeria

IMG 2319

IMG 2290

IMG 2292

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)