Jaś i Małgosia

PDF Drukuj Email

logo  Uczniowie klas I-III w dniu 22.11.2012r. uczestniczyli w widowisku teatralnym „Jaś i Małgosia”. Przygody bohaterów spektaklu wzbudzały wśród dzieci nie tylko ogromne zainteresowanie, ale również mnóstwo emocji. Śledząc niezwykłe przeżycia Jasia i Małgosi mieli okazję poznać różne niebezpieczeństwa czyhające na młodych, niedoświadczonych ludzi. Maluchy z trudem odrywały oczy od kolorowych lalek i pięknej dekoracji.

Dzieci żywo reagowały na przedstawione wydarzenia i z żalem opuszczały salę po widowisku. Spektakl zrobił na wszystkich ogromne wrażenie, maluchy z ochotą dzieliły się swoimi spostrzeżeniami. Nasi najmłodsi uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejny spektakl.

Teatrzyk01   Teatrzyk06

galeria zdjęć 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)