PDF Drukuj Email

biblioteka

Biblioteka Zespołu Szkolno – Przedszkolnego składa się z dwóch połączonych ze sobą pomieszczeń: wypożyczalni połączonej z ICIM i czytelni.BIBLIOTEKA02  BIBLIOTEKA06

  BIBLIOTEKA05   BIBLIOTEKA07  


Księgozbiór naszej biblioteki to ponad 5 tysięcy książek i ponad 4 tysiące podręczników. Każdego roku staramy się wzbogacać nasze zbiory o nowe woluminy. Możemy pochwalić się otrzymaniem dofinansowania na zakup nowości wydawniczych w ramach projektów Książki naszych marzeń i Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Posiadamy bogaty księgozbiór podręczny, w którym znajduje się wiele słowników, encyklopedii oraz książek popularnonaukowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się prenumerowane czasopisma dla dzieci, młodzieży i dorosłych tj. „Świerszczyk”, „Victor Junior”, „Victor Gimnazjalista”, „Głos Pedagogiczny”, „Przyroda Polska”, „Zielona Liga”, „Ekonatura”. Od 2007 roku funkcjonuje w bibliotece Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej. Uczniowie mają do dyspozycji komputery z dostępem do Internetu, które wykorzystują do nauki, rozwijania zainteresowań, czy spędzania wolnego czasu.


Jolanta Kasprzak 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)