NIEDZIELA PEŁNA RADOŚCI

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Alicja Radek   
niedziela, 07 kwietnia 2013 02:00

Niedziela Palmowa


   W Niedzielę Palmową w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lipiu odbyło się wielkanocne spotkanie dla mieszkańców gminy. Wśród zaproszonych gości był Przewodniczący Rady Powiatu pan Zbigniew Pilśniak oraz przedstawiciele lokalnych władz.

 

     Gospodarze spotkania nauczyciele, uczniowie i rodzice przygotowali wielkanocny stół, na którym znalazły się świąteczne ozdoby własnoręcznie wykonane przez uczniów. Prym wiodły pisanki, kraszanki i malowanki. Podczas spotkania można było także skosztować pysznych świątecznych wypieków. Radosnym wydarzeniem tego popołudnia było Misterium Zmartwychwstania, które wystawili najstarsi uczniowie gimnazjum.

     W Niedziele Palmową wszyscy uczestnicy spotkania przypomnieli sobie, że mogą dla swoich bliskich zrobić wiele dobrego. Młodzi aktorzy pokazali, że miłość może przetrwać także ogromne cierpienie, że Chrystus żyje! Atrakcja przedstawienia był szkolny chórek i dwa kwartety przygotowane przez nauczyciela muzyki. Występy uczniów nagrodzono gromkimi brawami. Niedziela Palmowa była radosnym dniem, który rozpoczął tydzień zadumy – Wielki Tydzień.

 

Olga Michalak

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)