VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 października 2016 22:30

logo pl30 września 2016r. z okazji VI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji edukacyjnej, która miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długiej wakacyjnej przerwie. Każda szkoła przystępująca do akcji otrzymała licencję, dzięki której można było przeprowadzić akcję.

licencja

Z tej okazji na lekcjach matematyki nauczyciele przeprowadzili egzaminy pisemne z tabliczki mnożenia. Uczniowie losowali karty i w wyznaczonym czasie wykonywali obliczenia, a którym udało się to zrobić bezbłędnie otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za udział w akcji.

galeria

tabliczka mnozenia31

tabliczka mnozenia21

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)