Erasmus Plus

PDF Drukuj Email

erasmus-plus-logoProjekt „Arts and Traditions (Promoting Awareness of Cultural Traditions In Modern Settings)” jest realizowany w ramach akcji KA2 „Partnerstwa strategiczne” programu Erasmus +. Polega na międzynarodowej współpracy placówek edukacyjnych, władz oświatowych i innych organizacji zajmujących się edukacją szkolną. Celem działań jest wprowadzenie długofalowych zmian, innowacji i dobrych praktyk wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia. W szczególności chodzi o zwiększanie osiągnięć młodych, a także o podnoszenie jakości wczesnej edukacji i opieki oraz rozwijanie i wzmacnianie kompetencji zawodowych nauczycieli. Projekt partnerstw strategicznych na rzecz innowacji ma na celu wytworzenie innowacyjnych rezultatów pracy intelektualnej lub propagowanie nowopowstałych rozwiązań oraz innowacyjnych idei.

Cel główny projektu: wykorzystanie i nauczanie sztuki uwzględniając zapomniane dziedziny artystyczne i podzielenie się doświadczeniem z nowymi uczestnikami. Ważne jest zaplanowanie działań i wdrożenie zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych metod i technik wykorzystania sztuki do programów nauczania.

Czas trwania projektu: 1.09.2016 – 31.08.2019


SZKOŁY

PARTNERSKIE


HARMONOGRAM 

WIZYTY

STUDYJNE


 MASKOTKI


 DZIAŁANIA

 ULOTKA

dla rodziców

(w jęz. angielskim)

(w jęz. polskim)

logo1

 
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.
  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd

-Rządowy program

BEZPIECZNA +


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303


logo-cyfrowobezpiecznipl(2)