ZSP Lipie
Powiatowy turniej tenisa stołowego z okazji rocznicy Narodowego Święta Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
piątek, 22 listopada 2013 22:26

tenis stolowyW dniach 13-14 listopada 2013 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Lipiu odbył się I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego z okazji rocznicy Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorem Turnieju był ULKS "Maratończyk" i Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lipiu. W turnieju uczestniczyły Szkoły Podstawowe i Gimnazja z powiatu kłobuckiego, łącznie udział brało 111 uczniów. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała p.o Dyrektora ZSP w Lipiu pani Olga Michalak, która życzyła sportowej walki w duchu fair play.

Więcej…
 
Święto Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
czwartek, 14 listopada 2013 17:29

flaga polski

Uczniowie ZS-P w Lipiu niezwykle aktywnie włączyli się w tegoroczne obchody Święta Niepodległości. Podczas gminnej uroczystości, jaka miała miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury już w niedzielę, 10 listopada, gimnazjaliści, przygotowani przez panią Monikę Mach, zaprezentowali okolicznościowy program artystyczny pt. „Drogi do niepodległości”.

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
piątek, 08 listopada 2013 18:58

tablica1

 
Program "Śniadanie daje moc" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
wtorek, 12 listopada 2013 21:34

sniadanie-daje-mocNajmłodsi uczniowie naszej szkoły kolejny raz włączyli się w akcję „8 listopada -Dzień Zdrowego Śniadania”. W ostatnim czasie dzieci gromadziły informacje na temat zdrowego żywienia. Wspólnie starały się poznać zalety warzyw i owoców, zbierały wiedzę dotyczącą różnych produktów spożywczych, przygotowały piramidę żywieniową, rozwiązywały zagadki i rebusy, wykonywały rysunki i plakaty.

Więcej…
 
Wycieczka do lasu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Dorota Knop   
wtorek, 05 listopada 2013 21:11

img094Piękna, jesienna pogoda zachęciła uczniów kl. I-III do spaceru po lesie. Dzieci wybrały się na wycieczkę, by zaobserwować zmiany zachodzące w przyrodzie. Wszyscy z zainteresowaniem przyglądali się drzewom, rozpoznawali ich owoce i liście oraz przygotowywali śliczne bukiety. Młodzi przyrodnicy interesowali się także zwierzętami, poszukiwali ich śladów wśród leśnych gąszczy i nasłuchiwali śpiewu ptaków. Największą atrakcją dla maluchów było spotkanie z panem leśniczym Z. Korzekwą.

Więcej…
 


Strona 36 z 81
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


 Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lipiu

Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE