ZSP Lipie
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
czwartek, 12 czerwca 2014 22:17

WAŻNE !!!

W związku z planowanym w dniach 16 - 18 czerwca 2014r. wyjazdem uczniów z orkiestrą z Gminnego Ośrodka Kultury w Lipiu nasąpi zmiana rozkładu dowozu i odwozu uczniów ZS-P w Lipiu.

rozklad

 
Ocalić od zapomnienia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
czwartek, 12 czerwca 2014 22:16

max256x256trdrzewo10 czerwca 2014r. na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenie nagród w XXII konkursie  "Ocalić od zapomnienia" organizowanego przez Pałac Młodzieży i RDLP w Katowicach. Wśród laureatów znalazły się uczennice kl. V z naszej szkoły. I miejsce zdobyły Julia Bogacz, Aleksandra Bogacz, Natalia Dyngus, Julia Zawisza.


Więcej…
 
II Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
czwartek, 12 czerwca 2014 21:53

fotka do tekstu2 czerwca 2014r. o godz. 9.00 w naszej szkole odbył się II Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch macht Spaß” dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu kłobuckiego rozpoczynający naukę języka niemieckiego w gimnazjum, zorganizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lipiu. W czasie konkursu uczniowie drużynowo prezentowali dialogi w sytuacjach dnia codziennego m.in. u lekarza, w biurze podróży. W drugiej części konkursu uczniowie rozwiązywali test leksykalno – gramatyczny.

Więcej…
 
Wycieczka do Bawarii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
czwartek, 12 czerwca 2014 22:05

WSPOMNIENIA Z WYCIECZKI DO BAWARII

Wycieczkę do Bawarii uważam za bardzo udaną. Najbardziej spodobały mi się widoki gór i jezior - są piękne i nie do zapomnienia. Po przyjeździe zwiedzaliśmy urocze zamki i pałace, w których swoje dzieciństwo spędził król Ludwik II. Nie sprawiało mi problemu wchodzenie pod górkę. Zafascynowała mnie historia, którą opowiedział nam pan przewodnik. Cieszę się, że mogłam pospacerować po urokliwej starówce położonej na tle skalistych szczytów w miasteczku Füssen. Trzeciego dni, po smacznym śniadaniu udaliśmy się do Garmisch-Partenkirchen, gdzie co roku odbywa się Turniej Czterech Skoczni.

Więcej…
 
Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator Izabella Pęcherz   
wtorek, 03 czerwca 2014 20:02

PRZEDSZKOLAK„ Największa radość, to uśmiech dziecka”

2 czerwca 2014 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień Dziecka. To piękne święto stało się okazją do zorganizowania wyjazdu do Ośrodka Rekreacyjno – Szkoleniowego „Napoleon”. Pełne uroku otoczenie zachęcało dzieci do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Maluchy z ciekawością obserwowały wyposażenie ośrodka i z ochotą uczestniczyły w proponowanych zabawach.

Więcej…
 


Strona 36 z 94
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


 Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lipiu

Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne