ZSP Lipie
Jubileusz Chrztu Polski PDF Drukuj Email
wtorek, 03 maja 2016 20:55

chrzestW dniu 24 kwietnia 2016r. w kościele parafialnym w Dankowie, podczas uroczystej sumy, miały miejsce obchody jubileuszu chrztu Polski. Pod przewodnictwem księdza proboszcza została odprawiona dziękczynna Msza Święta, którą uświetnił śpiew chóru. W uroczyste obchody włączyła się również społeczność Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lipiu. Wstępem do Mszy Świętej była okolicznościowa prezentacja multimedialna oraz program słowno - muzyczny, przygotowany przez nauczycieli i uczniów.

Więcej…
 
Zabawa andrzejkowa najmłodszych PDF Drukuj Email
wtorek, 06 grudnia 2016 13:47

Andrzejkowa zabawa już od lat jest wpisana w tradycje naszej szkoły. Ten listopadowy dzień jest wspaniałą okazją do przypomnienia sobie starych, polskich zwyczajów. W czasie wspólnego spotkania dzieci z przedszkola i klas I-III kultywowały tradycje związane z wigilią świętego Andrzeja. Maluchy losowały różne wróżby przepowiadające przyszłość, czytały horoskopy, a przede wszystkim doskonale się bawiły. Urocze wróżki zapowiadały wszystkim wspaniałe przeżycia i liczne sukcesy. Niezwykle obiecujące wróżby, słodki poczęstunek i żywe dźwięki muzyki gwarantowały wszystkim doskonały humor i udaną zabawę. Spotkanie z pewnością dostarczyło wszystkim uczestnikom wiele miłych wrażeń.

galeria

 
Tydzień pod znakiem profilaktyki PDF Drukuj Email
czwartek, 01 grudnia 2016 19:20

TablicaW dniach od 28 listopada do 2 grudnia 2016r. w ZS – P w Lipiu odbył się „Tydzień profilaktyki”. W ramach tego przedsięwzięcia wszyscy uczniowie brali udział w różnorodnych zajęciach i spotkaniach o charakterze prewencyjnym.

1. Realizacja zadań rozpoczęła się od próbnej ewakuacji, która odbyła się 28 listopada. Działanie, to zapoznało zarówno uczniów, jak i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub innych zagrożeń. Tego dnia uczniowie uczestniczyli także w akcji edukacyjno – informacyjnej „Nie dla czadu” dotyczącej zagrożeń wynikających z nieprawidłowego stosowania urządzeń grzewczych.

Więcej…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
wtorek, 26 kwietnia 2016 15:32

chrzestPielgrzymka jubileuszowa naszego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego do Gniezna w 1050 rocznicę Chrztu Polski odbędzie się dnia 28 kwietnia (czwartek) 2016r. Uczestnicy jubileuszowego wyjazdu spotykają się o godz. 4.45 na dziedzińcu wewnętrznym ZSP w Lipiu.

ks. Mirosław Chrzęstek

 
Wideokonferecja w ramach programu E-twinning "Zeitkapsel" PDF Drukuj Email
niedziela, 24 kwietnia 2016 18:53

22 kwietnia 2016r. odbyło się kolejne spotkanie on-line uczniów naszego Gimnazjum z rówieśnikami z Salonik i Mezopotamii w ramach projektu eTwinning "Zeitkapsel". Uczniowie pod opieką nauczyciela języka niemieckiego rozmawiali jakie rzeczy i gadżety chcieliby przekazać przyszłym pokoleniom w kapsułach czasu, które niebawem zakopią przed swoimi szkołami.

Więcej…
 


Strona 36 z 139
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Przedszkole Publiczne


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza

Czerwiec 2017r.

Czerwiec 2014r.


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


 logo newest


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo probramowanie


logo-chd


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303