ZSP Lipie
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
piątek, 30 października 2015 22:57

logo etwinning1Kontynuując współpracę ZS-P w Lipiu i zaprzyjaźnionej szkoły w Salonikach, której uczniowie odwiedzili nas w ramach projektu eTwinning „Sehenswürdigkeiten unserer Stadt und unserer Gegend” w kwietniu 2015r. zamierzamy wspólnie realizować kolejny projekt zatytułowany „Zeitkapsel”. Zadaniem wszystkich uczestników będzie wspólne opracowanie i stworzenie tzw. Księga Wiadomości dla kolejnych pokoleń, którą zamieszczą w Kapsułach Czasu i zakopią przy swoich szkołach. Ze względu na to, uczniowie naszej szkoły także chcieliby poznać kraj kolegów i koleżanek z Grecji zapraszamy wszystkich uczniów na wycieczkę do tego przepięknego kraju. Zgłoszenia prosimy kierować do pani Agaty Majdzik. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczki (tutaj).

 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
wtorek, 20 października 2015 00:00


Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lipiu ogłasza przetarg na dostawę opału napędowego grzewczego Ekoterm plus w sezonie grzewczym 2015/2016 dla Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lipiu.

 

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
wtorek, 13 października 2015 23:44

notes  List Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej

 
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
środa, 14 października 2015 22:27

tulipany2Dnia 14 października 2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Emeryci, Rodzice i Uczniowie. W tej wyjątkowej chwili świętującym towarzyszyli również goście, Pani Wójt Bożena Wieloch oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty Pani Teresa Podruczna. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Olga Michalak, która przekazała wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty słowa wdzięczności oraz życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy i sukcesów edukacyjnych.

Więcej…
 
Spotkanie z policjantem PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 października 2015 23:18

policjant12 października 2015 roku uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu z Policjantką Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. W czasie wizyty dzieci przypominały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Wspólne ćwiczenia właściwych zachowań wywołały zaangażowanie dzieci i pokazały ich dużą wiedzę. Spotkanie stało się także okazją do poznania wielu innych sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa dzieci.

Więcej…
 


Strona 36 z 119
free pokerfree poker
Ulti Clocks content

godlo polski.svg


 LogoZSP

 Zespół Szkolno - Przedszkolny
ul. Częstochowska 31
42 – 165 Lipie

tel. 34 318 80 88
e-mail  zsplipie@op.pl


 zsp

Publiczne Przedszkole


Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego


Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Film o ZS-P w Lipiu

 klisza


  comenius rgb


herb GMINY LIPIE


logo wiarygodna szkola


DBI

http://bezpiecznie-w-sieci.blogspot.com/


logo glowne


mleko


owoce


sniadanie-daje-moc


logo-trzymaj-forme


kodowanie


logo-chd


unnamed


2016 CodeWeek logo-768x768


1408372303